שלום עולם

למה בלוג?

יותר ויותר נתקלים אנו בבלוגים עסקיים, מהו בלוג ומדוע עסקים רבים מקימים בלוגים? והכי חשוב, מדוע להסביר זאת דווקא בפוסט הפותח את הבלוג?

אפשר לומר בעצם כי כמעט כל הגדרה של המונח בלוג תהיה מטבעה בערבון מוגבל, זאת משום שכל תחום הבלוגיה כמו תחום האינטרנט בכלל הינו תחום דינמי בו ההגדרות נקבעות על פי המציאות ולא להפך.

למרות זאת ניתן להאמר כי מהותו של הבלוג היא הישירות והדינאמיות. כן, עסקים מקימים בלוגים כי מנועי חיפוש אוהבים דינמיות ובלוג הוא דבר חי ותוסס (ועסקים נהיים מאושרים כשמנועי חיפוש אוהבים אותם). עסקים מתחפשים לבלוגים מכיון שהם רוצים לשדר ישירות וכנות (ע"ע טיב טעם) של שיחה בגובה העיניים, כי זה בלוג. אפילו משטרת ישראל החליטה להתחפש לבלוג על מנת לכפר על כל מה שהיא כנראה לא עושה.

אז מה?

לפיכך התאספנו פה היום, חברים יקרים, להכריז בזאת על פתיחת הבלוג והקמת הבלוגוספרה החרדית שתהיה אי"ה דינמית, חיה ותוססת ולא תראה כך.

הבלוג מתיימר לשקף את החברה על רבדיה וליצור שיח ביניהם תוך נסיון למתוח את גבולות חופש הביטוי אל המקסימום האפשרי אך מתוך מודעות כי יהודים, בני מלכים הינם, וחובתינו לכבדם בצורת השיח וברמתו. לשם כך עליו לשמור על המכנה המשותף הגבוה מתוך מודעות לכך שהדרדרות הינה קלה אך הטיפוס ממנה קשה שבעתיים.

שירותי בלוגיה

האתר מציע גם לכותבים שונים להצטרף לשורותיו ככותבים בבלוג המרכזי או במערכת הבלוגים הפתוחה שהוא מספק כשהכותבים מתחייבים לשמור על כללים בסיסים בתחום זכויות היוצרים וטוהר השפה כפי שמשתקף בכללים לשימוש.

פורסם בקטגוריה כללי, עם התגים , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *